Zajímavosti kolem výuky (nejen) angličtiny

Největším bohatstvím jsou lidé, které milujeme. Požehnáním jsou ti, kdož nás inspirují k dobru.

Bomba!!! Nové možnosti Effortless English!!!

Další posun v kvalitě výuky Angličtiny!
Zpředchozích článků zde  a zde znáte Effortless English LLC. Před nějakou dobou došlo k technickým problémům s přetíženým serverem kvůli obrovskému nárůstu návštěvnosti stránek Effortless English LLC. Ty jen urychlily změny, které autorský tým chystal a výsledek je zde!.
Máte-li již nyní zájem o lekce Effortless English, najdete je přímo zde


Buy Now

Také můžete jít na Flow English
 Buy Now


Objevily se nové možnosti, které je posouvají ještě dále před konkurenci.

Nově se na stránkách Effortless English LLC objevují i videa s poznámkami ke studiu Angličtiny a s návody, jak ještě více zlepšit jeho efektivitu.

Co mne nejvíce zaujalo a potěšilo jsou nově uvedené webové semináře (Webinars) k problematice studia s živými ukázkami, jak taková výuka vypadá a s radami, jak studenti mohou sami těchto moderních metod studia využívat.
Semináře provází úžaná atmosféra, kterou autorský tým dokáže nakazit své posluchače a činí tak akce nejen zajímavými, ale je to i závava a odpočinek, při kterém se velmi mnoho naučíte, často více než usilovnou prací.

Obrovským benefitem je i komunita, která se okolo stránek Effortless English LLC vytvořila. Jsou to vesměs lidé nadšení a fandové jazyka, kteří ochotně pomáhají ostatním.
Výhodou členství v komunitě je, že získáte přátele prakticky po celém světě (sám komunikuji s lidmi z Indie, Španělska, Latinské Ameriky, USA a jinde), Kromě toho se můžete obrátit na fórum s dotazem k nějakému problému a určitě se vám někdo ozve. Často se stává, že s vámi komunikuje i někdo z autorského týmu Effortless English LLC.

Máte-li již nyní zájem o lekce Effortless English, najdete je přímo zde


Buy Now

Také můžete jít na Flow English
 Buy Now


Novinkou je kromě bežného členství v klubu Effortless English také možnost členství v exkluzivním klubu. Jedinou měnou, kterou platíte je vaše nadšení a pomoc ostatním. Na oplátku získáte různé benefity v podobě extra lekcí, slev a přístup k dalším materiálům.

Nově A.J. Hogh zavedl možnost téměř denních novinek v podobě audio a videí na Twitteru.

Když to celé shrnu, pak Effortless English LLC je dynamický, rychle se zozvíjející projekt výuky cizich jazyků, který přitahuje stále více lidí z celého světa, soudě podle počtu členů klubu, který současně čítá necelých 12 000 registrovaných běžných členů. Ikdyž se na stránkách s jiným jazykem nepotkáte, použité metody se výtečně hodí ke studiu kteréhokoliv jazyka.

Ještě užitečná, doplňující informace, že členem klubu se automaticky stane každý, kdo se zaregistruje se na stránkách Effortless English LLC a zakoupí některý z balíčků lekcí.

Záverem přeji všem hezký den a hodně zábavy s Effortless English LLC !
Máte-li již nyní zájem o lekce Effortless English, najdete je přímo zde


Buy Now

Také můžete jít na Flow English
 Buy Now


J. Z.

26.09.2009 10:07:14 | Autor: JaromirzatKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se